Veteriner hekimliğin ilk amacını sizin sağlığınızı korumak  oluşturmaktadır

Sizin ve dostlarınızın sağlığını korumak onu tedavi etmekten daha kolaydır.

Koruyucu hekimliğin başında viral , paraziter, ve bakteriyel hastalıklardan dostlarınızı, dolayısıyla sizi korumak gelir .
Dostlarınızın aşı , iç ve dış parazit ilaçlamaları gibi periyodik uygulamalar hasta takip programı ile takip edilmekte ve gününden bir gün önce sms ile hatırlatılmaktadır .Dostunuz merkezimize her geldiğinde rütin olarak    muayenesi yapılır.

Kliniğimizde her türlü mikrobial, viral, bakteriel ve fungal hastalıkların   teşhisi ve tedavisi laboratuar destekli olarak yapılmaktadır.

Yoğun bakımın gerektiği durumlarda doğru bakım ve tedavinin uygun ilaçlarla aksatılmadan uygulanması için hospitaslizasyon hizmeti verilmektedir.

Hastalıkların temelini kesin teşhis  ve doğru tedavinin uygulanması oluşturur. Bu amaçla hastaların genel muayeneleri sonrasında ihtiyaç duyulan kan testleri idrar ve gaita analizleri, röntgen , ultrason ekg, video otoskop , antibiyogram  gibi  teşhise yardımcı alet ve ekipmanlar kullanılarak en doğru teşhisi koyarak semptomatik tedavi yerine kesin tanı ve uygun ilaçlarla hastalığın iyileştirilmesine çalışılır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                         gümüş tasarım